| Code# | 542-310 |
|---|---|
| Working Stage Travel | 355x125mm |
| X/Y-axis Travel | 200x120mm |
| Z Axis | 110mm |
| Measurement Accuracy | ≤3+L/200um |
| Code# | 523-280N |
|---|---|
| X/Y Axis Travel | (1200*1000)mm |
| Z Axis Travel | 200mm |
| X/Y/Z Axis Linear Scale | Resolution: 0.1um |
| XY Axis Accuracy | ≤2.5+L/200(um) |
| Code# | 525-380K |
|---|---|
| X/Y Axis Travel | (500*500)mm |
| Z Axis Travel | 300mm |
| X/Y/Z Axis Linear Scale | Resolution: 0.1um |
| Guidance Mode | Precision Linear Guide Rail |
| Code# | 542-310 |
|---|---|
| Working Stage Travel | 355x125mm |
| X/Y-axis Travel | 200x120mm |
| Z Axis | 110mm |
| Measurement Accuracy | ≤3+L/200um |
| Code# | 524-220H |
|---|---|
| X/Y Axis Travel | (400*300)mm |
| Z Axis Travel | 200mm |
| X/Y/Z 3 Axis Linear Scale(mm) | Resolution: 0.5um |
| Repeatability | 2um |
| Code# | 529-120J |
|---|---|
| X/Y Axis Travel | (500*400)mm |
| Z Axis Travel | 200mm |
| X/Y/Z 3 Axis Linear Scale(mm) | Resolution: 0.5um |
| XY Axis Accuracy | ≤3.0+L/200(um) |
| Code# | 529-120H |
|---|---|
| X/Y Axis Travel | (400*300)mm |
| Z Axis Travel | 200mm |
| X/Y/Z 3 Axis Linear Scale(mm) | Resolution: 0.5um |
| XY Axis Accuracy | ≤3.0+L/200(um) |
| Code# | 529-120G |
|---|---|
| X/Y Axis Travel | (300*200)mm |
| Z Axis Travel | 200mm |
| X/Y/Z 3 Axis Linear Scale(mm) | Resolution: 0.5um |
| XY Axis Accuracy | ≤2.5+L/200(um) |
| Code# | 525-020EP |
|---|---|
| Granite Stage | (390*220)mm |
| Glass Stage | (229.5*129.5)mm |
| X/Y Axis Travel | (200*100)mm |
| Linear Scales | Resolution: 0.5um |
| Code# | 500-030 |
|---|---|
| Lens | 0.3X Double Telecentric Lens |
| Working Distance | 110 Mm |
| Wide Field | Ø 30mm(28x24) |
| Measurement Accuracy | ±2um |