| Code# | 451-410 |
|---|---|
| Electronic Magnification | 8X~206X (16:9 21”Monitor) |
| Optical Objective | 0.7X~4.5X Horizontal Zoom Lens |
| Camera Parameters | 2 Million Pixel (1920*1080) |
| Z-axis Travel | 150mm |
| Code# | 451-410 |
|---|---|
| Electronic Magnification | 8X~206X (16:9 21”Monitor) |
| Optical Objective | 0.7X~4.5X Horizontal Zoom Lens |
| Camera Parameters | 2 Million Pixel (1920*1080) |
| Z-axis Travel | 150mm |
| Code# | 542-310 |
|---|---|
| Working Stage Travel | 355x125mm |
| X/Y-axis Travel | 200x120mm |
| Z Axis | 110mm |
| Measurement Accuracy | ≤3+L/200um |
| Code# | 542-310 |
|---|---|
| Working Stage Travel | 355x125mm |
| X/Y-axis Travel | 200x120mm |
| Z Axis | 110mm |
| Measurement Accuracy | ≤3+L/200um |
| Code# | 542-310 |
|---|---|
| Working Stage Travel | 355x125mm |
| X/Y-axis Travel | 200x120mm |
| Z Axis | 110mm |
| Measurement Accuracy | ≤3+L/200um |
| Code# | 542-310 |
|---|---|
| Working Stage Travel | 355x125mm |
| X/Y-axis Travel | 200x120mm |
| Z Axis | 110mm |
| Measurement Accuracy | ≤3+L/200um |
| Code# | 521-120G |
|---|---|
| Marble Workbench | (458*358)mm |
| Glass Workbench | (356*248)mm |
| X/Y axis Travel | (300*200)mm |
| Z axis travel | Effective Travel 200mm |
| Code# | 451-660 |
|---|---|
| Electronic Magnification | 25X~150X |
| Zoom Lens | 0.7X~4.5X |
| Camera Parameters | 2MPixel(1920*1080) |
| Z-axis Travel | 100mm |
| Code# | 521-320F |
|---|---|
| Marble Workbench | (408*308)mm |
| Glass Workbench | (306*198)mm |
| X/Y axis Travel | (250*150)mm |
| Z axis travel | Effective Travel 200mm |
| Code# | 521-420E |
|---|---|
| Marble Workbench | (270*350)mm |
| Glass Workbench | (142*242)mm |
| X/Y axis Travel | (200*100)mm |
| Z axis travel | Effective Travel 200mm |